BigBlack - Logotyp
Scen- & ljusutrustning till
teater, konsert, film och show
010-47 00 210
kundtjanst@bigblack.se
bigblack.se
SLV - Logotyp
Armaturer & ljuskällor till bostäder, hotell, restaurang & offentlig miljö
010-47 00 220
kundtjanst@slvbelysning.se
slvbelysning.se
Karta ver Vxjkontoret

Växjö

Huvudkontor

Showroom, Serviceverkstad & centrallager

Mörners väg 122
352 46 Växjö
Karta ver Stockholmkontoret

Stockholm

Säljkontor

Showroom & lager

Värmdövägen 740
132 35 Saltsjö-Boo
Karta ver Gteborgskontoret

Göteborg

Säljkontor

Showroom & lager

Victor Hasselblads Gata 9
421 31 Västra Frölunda

Medarbetare

Ledning & administration

Joakim Lundgren

Claes Dahlberg

Personal/Affärsutveckling 010-47 00 275
claes@bellalite.se

Helene Johansson

Stefan Tigerström

Marknad & E-handelsansvarig 010-47 00 256
stefan@bellalite.se

Tomas Dahlbom

Nina Johansson

Försäljning

Conny Johansson

Ansvarig Affärsområde SLV 010-47 00 201
conny@bellalite.se

Toivo Söderberg

Platschef Stockholm, Försäljning 010-47 00 231
toivo@bellalite.se

Lars Elmlund

Platschef Göteborg, Försäljning 010-47 00 241
lars@bellalite.se

Johan Zachrisson

Försäljning, Teknisk specialist (Göteborg) 010-47 00 243
johan@bellalite.se

Björn Arnason

Bo Johansson

Försäljning (Syd) 010-47 00 251
bosse@bellalite.se

Fredrik Lundberg

Försäljning (Stockholm) 010-47 00 233
fredrik@bellalite.se

Fredrik Wideman

Försäljning (Göteborg) 010-47 00 242
fredrikw@bellalite.se

Niclas Hobro

Försäljning (Växjö) 010-47 00 252
niclas@bellalite.se

Kundservice

Erika Jonasson

Kundservice, E-handelsadministratör 010-47 00 266
erika@bellalite.se

Michael Carlsson

Kundservice, Försäljning 010-47 00 253
michael@bellalite.se

Logistik

Emil Johansson

Logistikansvarig 010-47 00 262
emil@bellalite.se

Kristoffer Askander

Bob Stenberg

Logistik (Stockholm) 010-47 00 234
bob@bellalite.se
Bild inom kort

Simon Adolfsson

Bild inom kort

Andreas Edberg

Marknad & E-handel

Stefan Tigerström

Marknad & E-handelsansvarig 010-47 00 256
stefan@bellalite.se
Bild inom kort

Johan Thulin

Uffe Nimbe

E-handelsadministratör 010-47 00 257
uffe@bellalite.se

Service, reparation

Sven Bjerdahl

Servicetekniker
service@bellalite.se

Pablo Jimenez

Servicetekniker
service@bellalite.se