BigBlack - Logotyp
Scen- & ljusutrustning till
teater, konsert, film och show
010-47 00 210
kundtjanst@bigblack.se
bigblack.se
SLV - Logotyp
Armaturer & ljuskällor till bostäder, hotell, restaurang & offentlig miljö
010-47 00 220
kundtjanst@slvbelysning.se
slvbelysning.se
Karta ver Vxjkontoret

Växjö

Huvudkontor

Showroom, Serviceverkstad & centrallager

Mörners väg 122
352 46 Växjö
Karta ver Stockholmkontoret

Stockholm

Säljkontor

Showroom & lager

Värmdövägen 740
132 35 Saltsjö-Boo
Karta ver Gteborgskontoret

Göteborg

Säljkontor

Showroom & lager

Victor Hasselblads Gata 9
421 31 Västra Frölunda

Medarbetare

Ledning & administration

Claes Dahlberg

Personal/Affärsutveckling 010-47 00 275
claes.dahlberg@bellalite.se

Helene Johansson

Tomas Dahlbom

Försäljning

Lars Elmlund

Platschef Göteborg, Försäljning 010-47 00 241
lars.elmlund@bellalite.se

Johan Zachrisson

Försäljning, Teknisk specialist (Göteborg) 010-47 00 243
johan.zachrisson@bellalite.se

Björn Arnason

Bo Johansson

Fredrik Lundberg

Försäljning (Stockholm) 010-47 00 233
fredrik.lundberg@bellalite.se

Fredrik Wideman

Försäljning (Göteborg) 010-47 00 242
fredrik.wideman@bellalite.se

Niclas Hobro

Försäljning (Växjö) 010-47 00 252
niclas.hobro@bellalite.se
Bild inom kort

Annelie Wallman

Försäljning (Stockholm) 010-47 00 212
annelie.wallman@bellalite.se

Kundservice

Erika Jonasson

Kundservice, E-handelsadministratör 010-47 00 266
erika.jonasson@bellalite.se

Michael Carlsson

Kundservice, Försäljning 010-47 00 253
michael.carlsson@bellalite.se

Logistik

Bild inom kort

Patrik Miljak

Emil Johansson

Bild inom kort

Andreas Edberg

Bild inom kort

Louise Möllmark

Bob Stenberg

Bild inom kort

Daniel Forsén

Marknad & E-handel

Bild inom kort

Johan Thulin

Uffe Nimbe

E-handelsadministratör 010-47 00 257
ulf.nimbe@bellalite.se

Service, reparation

Sven Bjerdahl

Servicetekniker
service@bellalite.se

Pablo Jimenez

Servicetekniker
service@bellalite.se